Úvodní stránka » Tradiční saunové světy

Tradiční saunové světy

Náš tým má 20-ti leté zkušenosti se stavbou saun, wellness a saunových světů. Nejsme klasickým dodavatelem, našeho zálazníka bereme jako partnera a snažíme se vyladit nový saunový svět nejen po stránce designu, dispozice, funkčnosti ale také po stránce efektvity budoucícho provozu, rozsahu a dramaturgie poskytovaných služeb návštěvníkům. 

Návrh dispozice 

vždy bereme v úvahu cílovou skupinu a lokalitu, region a umístění budoucího provozu. Každý projekt předchází diskuse s ujasněním představ investora a konzultace různých možností. Sledujeme možnou efektivitu a společně se zabýváme představou reálných čísel budoucího provozu. Naším cílem není prodat zákazníkovi vybavení bez ohledu na ekonomiku provozu. Jsou i případy, kde naše konzultace vede ke změnšení záměru s ohledem na očekávaný provoz, nebo nastavení více etap projektu. Nechceme nešťastného zákazníka ze ztrátového provozu.

Realizace  

naší snahou je dělat vše netradičně, zajímavěm s nápadem a kreativitou. Používáme přednostně kvalitní materiály, pro finské sauny zejména masivní kanadský cedr. Cedrové dřevo je nádherné, má krásné aroma a hlavně je tvarově stálé a má dlouhou životnost. V české kotlině je nejpopulárnější prohřívárna finská sauna, ta má tedy místo v každém saunovém světě. V případě dostatečného prostoru musí být co největší, aby zde bylo možné provádět saunové ceremoniály. Jako druhou prohřívárnu volíme Soft saunu, kde je menší teplota a vyšší vlhkost. Parní lázeň se snažíme pojmout netradičně, třeba s velkou postelí pro hammam procedury a peelingové beauty procedury. Velmi populární se stává ruská banja s úžasným metličkováním. Pro saunový svět je velmi důležitá venkovní část - terasa nebo zahrada. Pokud je to možné, doporučujeme i venkovní sauny.

Návazné služby 

postavením saun naše práce nekončí. Součástí naší dodávky je také nabídka proškolení personálu, školení saunových ceremoniálů s účastí mistrů, návrh dramaturgie zážitkového saunování, návrh aroma koncepce. Do saunového světa dodáme zajímavé peelingy, medy nebo další saunovou kosmetiku. Doporučíme a navrhneme doplňkový prodej atd. Následně pomáháme s organizací saunových eventů nebo takovou akci dodáme na klíč. 

 


Kontakt

Kylpylä s.r.o.
Havlíčkova 921 / 280 02 Kolín 4
+420 606 595 995

Saunový newsletter

Získejte saunové novinky
jako první! 
Vyplňte svůj
email zde:  

 


Partnerství 

www.SaunovyMag.cz 
 

Vše co jste chtěli vědět o zážitkovém saunování se dozvíte na stránce www.ZazitkoveSaunovani.cz  


 partneři projektu:

 

logo wellness noviny

 

 

Na stránce jsou použity ilustrační fotografie.